ЕВЕЛІН ШЕТРІТ

ЕВЕЛІН ШЕТРІТ

Засновниця І КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР

Евелін Шетріт, креативний директор і муза Sandro, при створенні своїх колекцій надихається вуличною модою, містами, архітектурою, а також спогадами з дитинства, проведеного в Марокко. Вона з ранніх років звикла до гарного одягу, який займав особливе місце в її родині: тітка майбутнього модельєра була кравчинею, дід — власником магазину чоловічих сорочок. Незважаючи на те, що спочатку джерелами натхнення у Sandro служили марокканські мотиви, і в Парижі, і за його межами важко знайти більш «французьку» марку.
Навчаючись на юридичному, Евелін вихідними днями підробляла в магазині вінтажних речей, де моментально завоювала любов клієнтів. Вони поверталися до неї знову і знову за обновками. І Евелін зрозуміла, що здатна на більше. Тоді ж в університеті вона зустріла свого майбутнього чоловіка Дідьє Шетріт, саме він підштовхнув її на створення власного бренду. Дідьє побачив в молодій студентці потенціал і вирішив їй допомогти. Разом вони заснували марку Sandro, а вже у 1984 відкрили свій перший бутік на rue Vieille du Temple, в самому центрі кварталу Маре. Дорога в світ моди і стилю була відкрита.
Евелін вдалося створити свій неповторний стиль, який став візитною карткою бренду. Лаконічний французький шик і романтичний рок — так можна охарактеризувати ДНК Sandro. У своїх колекціях Евелін майстерно поєднує чоловічий і жіночий стилі. Силуети Sandro елегантні, вишукані й поєднують в собі елементи андрогінності.

ІЛАН ШЕТРІТ

ІЛАН ШЕТРІТ

АРТ-ДИРЕКТОР SANDRO HOMME

Ілан Шетріт, син засновників паризького бренду, часто називає Sandro своїм «молодшим братом». Успішно завершивши курс економіки у Паризькому університеті, він приєднався до сімейної справи і зіграв важливу роль в її розширенні. В процесі роботи Ілан розкрив в собі ще й творчий талант, згодом ставши креативним директором компанії. У 2008 році він запустив лінію одягу для чоловіків Sandro Homme, яка втілює його власний підхід до чоловічій моді. Ілан — раціональний мрійник, це поєднання визначає його почуття стилю і має великий вплив на його роботу.
Sandro Homme презентує одяг для шикарного чоловіка нонконформіста. Його гардероб — це ідеально відточений набір: бездоганно скроєні й приталені костюми, модернізований вінтажний образ, довгі пальто і яскраві речі. Сьогодні Ілан продовжує втілювати фірмовий сімейний стиль і створює колекції, які він щорічно презентує на Тижні Моди в Парижі.