Оплата

При замовленні товару в онлайн-магазині Sandro доступні наступні способи оплати:

• Оплата готівкою кур'єру при отриманні товару (адресна доставка «Нової пошти»);

• Післяплата при отриманні товару у відділенні компанії «Нова Пошта». Більшість відділень обладнані платіжними терміналами, тому ви зможете оплатити замовлення при отриманні як банківською карткою, так і готівкою;

• Оплата банківською карткою на сайті за допомогою захищеного платіжного сервісу WayForPay (доступна для усіх способів доставки, включаючи самовивіз з роздрібного магазину);

• Оплата в роздрібному магазині Sandro для способу доставки «Самовивіз з магазину». У магазині онлайн-замовлення можна оплатити лише готівкою.

Доставка

КУР'ЄРСЬКА ДОСТАВКА ПО КИЄВУ

Доставка по Києву здійснюється протягом 1-3 днів з моменту оформлення замовлення за попереднім погодженням з покупцем.
Вартість доставки замовлень розраховується за тарифами перевізника «Нова пошта» і оплачується отримувачем.

Графік доставки по Києву.

Пн - Сб з 09:00 до 20:00

Нд з 09:00 до 18:00

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Відправка Україною здійснюється перевізником «Нова Пошта» протягом 1-4 днів з моменту оформлення замовлення на сайті.

Доставка по Україні здійснюється до обраного покупцем відділення компанії "Нова Пошта". Також доступна адресна доставка кур’єром "Нової пошти".

Вартість доставки замовлень розраховується за тарифами перевізника «Нова Пошта» і оплачується отримувачем.

Увага! Замовлення зберігається у відділенні транспортної компанії не більше 5-ти робочих днів, після завершення цього терміну замовлення повертається відправнику.

ОТРИМАННЯ ТОВАРУ

Перед відправкою замовлення менеджери ретельно перевіряють товари на наявність дефектів або будь-яких недоліків. Але процес транспортування зовнішніми кур'єрськими службами складно проконтролювати, у зв'язку з чим просимо уважно оглянути товар при отриманні та переконатися у відсутності видимих ​​дефектів або пошкоджень.

Пам'ятайте, що претензії щодо зовнішнього вигляду товару приймаються продавцем до факту передачі товару покупцеві. У комплекті з товаром обов'язково надається товарний чек.

САМОВИВІЗ З РОЗДРІБНОГО МАГАЗИНУ SANDRO

Самовивіз можна здійснити з усіх магазинів мережі Sandro, за умови наявності товару в цій точці продажу. Для цього потрібно оформити замовлення на сайті, вибравши тип доставки «Самовивіз з магазину» і вказавши бутик, з якого планується викуп товару.

Інформація з адресами магазинів і режимом їх роботи розміщена на сторінці "Магазини".

Після отримання замовлення, з покупцем зв'язується представник магазину для підтвердження наявності товару і узгодження часу готовності замовлення.

Якщо товар в магазині, інтернет-замовлення має бути готове до видачі через 30 хвилин після оформлення (в межах робочого графіка бутика).

Резерв на неоплачений товар зберігається протягом 2-х днів з моменту оформлення замовлення на сайті.
В активний період розпродажу - резерв зберігається не більше 1-го дня.

Для отримання товару в роздрібному магазині, покупець повідомляє продавцеві-консультанту номер онлайн-замовлення.

Оплата онлайн-замовлення в роздрібному магазині здійснюється виключно готівкою. Картою замовлення можна оплатити онлайн в момент оформлення на сайті.